Team Building Paint

Krāsas

Ievads

Vai atceries bērnību, kad turēji rokās otu, sajuti jaunā krāsu komplekta smaržu un skatījies uz tīru baltu lapu? Tev kā bērnam nemaz nebija bail kļūdīties. Tu vienkārši spēlējies ar krāsām, fantazēji un guvi lielisku enerģijas lādiņu. Izcilais spāņu gleznotājs Pablo Pikasso saka, ka gleznošana ir aklo nodarbe. Mākslinieks glezno nevis to, ko redz, bet gan to ko jūt.

Piedāvājam atbrīvot sevī aizmirstās sajūtas un ļauties radīšanas priekam jautrā kompānijā, saņemot kolēģu atbalsta plecu, veidojot oriģinālo mākslu.

Mērķis

Treniņa mērķis ir veicināt komandas saliedētību ar radošas gleznošanas palīdzību, novērtējot katra komandas dalībnieka pienesumu un atklājot sevī radīšanas prieku. Tā ir iespēja izprast katra dalībnieka pienesuma nozīmīgumu un līdzatbildību kopīga mērķa sasniegšanā.

Principi

Sekmējam dalībnieku saliedētību un pozitīvas emocijas, kā arī pievēršam uzmanību komandas darbam nepieciešamajām kompetencēm.

Radām dalībniekiem iespēju pāriet no komforta zonas izaicinājuma zonā, kas ļauj komandai gūt labāku rezultātu, dod iespēju pilnveidotos un vairo gandarījumu par paveikto.

Dodam iespēju dalībniekiem atgriezties darbā ar izdzīvotām pozitīvām emocijām un jaunu enerģiju.

Saturs

Komandas dalībnieki izdzīvo visus mākslas darba radīšanas posmus, sākot no idejas izstrādes un noslēdzot ar tā novērtēšanu un eksponēšanu.

Norise

 1. Pasākuma atklāšana – iesildošie 1-2 uzdevumi, instruktāža, drošības noteikumi.
 2. Mākslas darba radīšanas 1.daļa – idejas ģenerēšana, skicēšana, eksperimentēšana, prezentācija un vienošanās par kopīgo konceptu 40 min.
 3. Vīna vai/un uzkodu pauze 20 min.
 4. Mākslas darba radīšanas 2.daļa – gleznošana 2 stundas.
 5. Komandu darbu prezentācija un atgriezeniskā saite 20 min.
  1. Jeļena Dombrovska

   Jeļena Dombrovska
   +371 26523552
   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.