28.-30. maijā Pavilostā: Dabas terapija sievietēm

Attēls: Terapija

PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Uzdot jautājumu kursa vadītājiem

Oskars Špickopfs: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., mob. 26314505
Alīna Šmite: mailto:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dalībnieku skaits:

12 sievietes, reģistrējies un garantē vietu pasākumā jau šobrīd;

Vieta

Pāvilosta

Dalības maksa:

220 EUR, ja reģistrējas līdz 16.maijam, pēc tam 250 EUR.
Ja īpašu apstākļu dēļ dalību atsauc līdz 22.maijam, tad 50% dalības maksa tiek atgriezta atpakaļ.
Cenā ietilpst kopējais inventārs, programas saturs un vadīšana, ēdināšana, transports uz pasākuma norises vietu no pulcēšanās vietas. Piemiņas balvas.

Atbalstītāji

Izdzīvošanas skolu atbalsta un mobilitāti nodrošina:
Amserv

Nepilnas trīs dienas mežā, drošā vidē bez sociālajiem tīkliem un saziņas ar ārpasauli. Ir laiks apstāties, norimties, un sākt ieklausīties sevī un drosmīgi meklēt atbildes uz jautājumu “ko es patiešām vēlos?”. Tas ir kā atrast ceļu atpakaļ pie sevis, kad nav dažādu personīgo un apkārtējo uzstādījumu, kuri attur būt sev pašai - patiesai pret sevi un pasauli. Tu esi to pelnījusi - vienkārši pabūt ar sevi! Miers. Daba. Smarža. Garša. Krāsas.

  • Miers un atpūta dabā
  • Meklēt atbildes "Ko es vēlos?"
  • Dzīves pārmaiņas
  • Sievišķības meditācija
  • Emocionālā spēka atgūšana
  • Digitālais detokss

Norise

1. diena - ierašanās un adaptācija jaunā vidē

Ierašanās Pāvilostā līdz plkst. 11.00. Pēc tam ar kopīgi organizētu transportu dosimies uz pasākuma norises vietu - ainaviski skaistu mežu, kurā dzīvosim turpmākās dienas. Uz vietas izrunāsim ar cilvēka drošību dabā saistītos jautājumus, kopīgi iepazīsimies ar pasākuma norises apvidu. Lai pēc iespējas labāk un ērtāk iedzīvotos jaunajā vidē, tad apgūsim sekojošas tēmas - personīgā un kopējā ekipējuma pielietošana, naktsmītnes izveide, uguns iegūšana, ugunskura izveide. Dienu noslēgsmi ar kopīgi gatavotu maltīti un vērtīgām sarunām pie ugunskura.

2. diena - sevis apzināšanās

Tikai Tu un Tavas domas. Ko es patiesībā vēlos no dzīves, kas man pietrūkst, un kas man traucē to piepildīt, lai dzīvotu SAVU dzīvi ar prieku un gandarījumu. Dienas laikā - klusuma meditācija, praktiski uzdevumi, individuālas sarunas ar kouču. Dienas noslēgumā pelde upē un kopīgas vakariņas.

3. diena - pārmaiņu ceļš

Šīs dienas galvenais uzdevums - katrai sievietei skaidri un kodolīgi uzrakstīt nākotnes vīziju, un ar kouča atbalstu izveidot turpmākās rīcības plānu pārmaiņu īstenošanai dzīvē. Pasākumu noslēgsim ar kopīgām svinībām. Došanās mājup ap plkst.14.00.

Vadītāji

Par drošību dabā, noteiktu prasmju apgūšanu UN medījumu rūpēsies personības izaugsmes treneris un IZDZĪVOŠANAS SKOLAS vadītājs Oskars Špickopfs.

Par Tavu iekšējās pasaules balansu, prāta skaidrību, dziļu mieru un sievišķo enerģijas plūsmu rūpēsies Alīna Šmite - Sievišķības koučs un iekšējās transformācijas trenere.


PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
Izdzīvošanas skolas vadītājs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.