28.-29. maijā Pāvilostā: Tēvu & meitu piedzīvojumu nometne

Attēls: Tēvi & meitas

PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Tikšanās vieta:

Pāvilosta, adrese tiks nosūtīta dalībniekiem uz e-pastu;

Dalībnieku skaits:

līdz 15 pāriem, garantē vietu nometnē reģistrējoties jau šobrīd;

Meitas vecums:

7 - 15 gadi

Pieteikšanās:

līdz 2022. gada 26. maijam

Dalības maksa:

~175 EUR / pārim, ja tēvs piedalās ar divām meitām, tad kopējā cena 190 EUR).
Iespējams noformēt dāvanu karti.
Cenā ietilpst: programmas saturs, kopējais inventārs, materiāli, instruktoru darbs, pārtikas, kopējais transports uz/no nometnes norises vietu no pulcēšanās vietas, piemiņas balva.
Jautājumu gadījumā lūdzu rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet 26442462!
Dodies tēva un meitas piedzīvojumā jau piektdienā un nakšņo viesu mājā Pāvilostā “Dandzenieki” T: 29126098 vai “Jūras sāga” T: 26349061 ar 20% atlaidi.

Atbalstītāji

Izdzīvošanas skolu atbalsta un mobilitāti nodrošina:
Amserv

KVALITATĪVS laiks KOPĀ ar MEITU veicina SIRSNĪGĀKAS attiecības.

  • Attiecību festivāls
  • Digitālais detokss
  • Unikāla pieredze
  • Dzīvošana, gatavošana dabā
  • Kopīgs piedzīvojums un emocijas

Šo nometni rekomendējam tēviem ar meitām bez iepriekšējas pieredzes, kā arī tiem, kuri ir piedalījušies Izdzīvošanas skolas organizētajos pārgājienos.

1. diena

Ierašanās līdz plkst. 09.00 - 09.30 Pāvilostā. Pēc tam kopīgi ar autobusu dosimies uz nometnes norises vietu, kura pašiem dalībniekiem pēc dotām norādnēm būs jāatrod mežā.

Nometnes vietā sākotnēji izrunāsim izdzīvošanaspamatprincipus, saņemsiet nepieciešamo ekipējumu,apskatīsim tēmas par to, kā droši lietot nazi un cirvi, kārīkoties asiņojošas brūces gadījumā. Pēc tam apvidūapskatīsim naktsmītnes izveides un uguns ieguvespamatprincipus. Tad sekos šīs dienas galvenais uzdevums -tēvam ar meitu izveidot nojumi ar ugunskuru un pagatavotgardas vakariņas no organizatoru sagādātajiem pārtikasproduktiem. Dienu noslēgsim ar sarunām pie ugunskura partēviem un meitām.

2. diena

Brokastis, pārrunāsim, kā bija nakšņot laukaapstākļos. Pēc tam tēvs ar meitu dosies speciāli veidotā trasē“Tēva un meitas randiņš”, lai kopīgi veiktu dažādussadarbības, uzticības uzdevumus, meklētu svarīgas atziņasvienam par otru. Beigās būs svinīgs nometnes noslēgums arpiemiņas balvām un zupu. Ap plkst.14.00 atgriezīsimiesPāvilostā ar autobusu.


99% dalībnieku atzinīgi novērtē mūsu darba kvalitāti!
PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
Izdzīvošanas skolas vadītājs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.