24.-26. aprīlī Smiltenē: Izdzīvošanas pamatkurss "Pavasaris"

Attēls: Tēvi & dēli

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Apraksts pdf formātā.

Vieta:

Smiltene, precīza vieta tiks nosūtīta dalībniekiem uz e-pastu.

Sagatavotības līmenis:

bez priekšzināšanām.

Norises laiks:

09.00 - 18.00

Dalībnieku skaits ierobežots:

ierobežots, līdz 7 vietām, reģistrējies un garantē vietu kursā jau šobrīd.

Pieteikšanās:

līdz 2020.gada 19.aprīlim.

Kursa vadītājs:

Mareks Dombrovskis, Izdzīvošanas skolas eksperts.

Dalības maksa:

180 EUR / no pieaugušā. Īpašā cena tēvam ar dēlu vai tēvam ar meitu 160 EUR / pārim.
Ja īpašu apstākļu dēļ dalību atsauc līdz 15.aprīlim, tad 50% dalības maksa tiek atgriezta atpakaļ.
Cenā ietilpst kopējais inventārs, instruktoru darbs, ēdināšana, transports uz kursa norises vietu no pulcēšanās vietas. Jautājumu gadījumā lūdzu rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet 26314505!
Piedāvājam šo piedāvājumu noformēt arī kā dāvana karti, ja vēlies to uzdāvināt vīram, sievai, dēlam, draugam vai biznesa partnerim.

Atbalstītāji

Izdzīvošanas skolu atbalsta un mobilitāti nodrošina:
Amserv

KVALITATĪVS laiks KOPĀ ar DĒLU veicina STIPRĀKAS attiecības.

Dalībnieki iegūs:

  • fizisku izaicinājumu;
  • psiholoģisko noturību;
  • izdzīvošanas iemaņas;
  • atpūtu no ikdienas steigas;
  • emocionālu lādiņu.

Apraksts

Šis kurss dod iespēju pārbaudīt sevi modelētā izdzīvošanas scenārijā ar praktisku iemaņu apguvi. Kursa noslēgumā Tu būsi apguvis izdzīvošanas pamatprincipus un dzīvošanai dabā nepieciešamās prasmes: kā izveidot drošu pajumti nakšņošanai no dabas materiāliem, kā iegūt uguni un ūdeni, atrast pārtiku dabā, dzīvnieku pēdu atpazīšanu un izsekošanu, kā pagatavot medījumu un izveidot signalizēšanas plānu glābējiem, apgūt navigācijas pamatiemaņas.

“Tajās pāris dienās negribot esmu pārvērtējis savu dzīvi un sapratis, ka esmu dzīvojis kā postpadomju izbadējies cilvēks, kurš kā kāmis cenšas aiz vaigiem sabāzt kaut ko kādam laikam uz priekšu. To visu vēl pastiprina patērētāju sabiedrības etalons, ka nepārtraukti kaut kas jāpērk jaunāks un labāks. Bet īstenībā dzīvē vajag tikai piecas lietas, un tā dzīšanās pēc kaut kā ir sevis izpumpēšana nesaprotamu mērķu labā.“ (Kursa dalībnieka Aigara atziņa)

1. diena

Ierašanās līdz plkst. 12.00. Sākotnējis izrunāsim izdzīvošanas principus, saņemsiet nepieciešamo ekipējumu. Pēc tam kopīgi dosimies uz kursa norises rajonu, kurā uz vietas apskatīsim naktsmītnes izveides un uguns ieguves pamatprincipus. Pēc tam sekos šīs dienas galvenais uzdevums - dalībniekam izveidot nojumi ar ugunskuru, kas kalpos par “māju” nākošajām divām naktīm.

2. diena

Brokastu laikā kopīgi izvērtēsim secinājumus par pirmo aizvadīto nakti lauka apstākļos. Apvidū meklēsim augus un kukaiņus, kurus var izmantot kā pārtiku. Pēc izvēles tos varēs nogaršot. Praktiski izveidosim signalizēšanas plānu diennakts gaišajam un tumšajam laikam. Pēc tam dienas laikā apskatīsim dzeramā ūdens iegūšanas veidus, vakariņās katrs no dalībniekiem pagatavos medījumu.

3. diena

Brokastu laikā dalīsimies ar otrās nakts atziņām, pieredzes apmaiņa, kā arī iepazīstināsim ar individuālā izdzīvošanas komplekta saturu un katras lietas pielietojumu. Apgūsim navigācija pamatus bez kompasa lietošanas. Beigās būs pārbaudes uzdevumi par apgūtajām nometnes tēmām un svinīgs nometnes noslēgums. Došanās mājup ap plkst. 15:00.


99% dalībnieku atzinīgi novērtē mūsu darba kvalitāti!
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Apraksts pdf formātā.

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
Izdzīvošanas skolas vadītājs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sazinies ar mums