22. - 25. oktobrī, Pāvilostā: Jaunā vīrieša ceļā "Izdzīvotājs"

Attēls: 50h izaicinājums

PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Dalībnieku skaits ir ierobežots:

piedalās tikai 20 kursanti no visiem, kuri pabeidza 50h izaicinājumu visos iepriekšējos gados. (Kuri pirmie reģistrēsies, tie arī piedalīsies).

Vieta

Pāvilosta (pēc pieprasījuma organizēsim kopīgu autobusu no/uz Rīgas)

Dalības maksa:

240 EUR/pers.

Kontakts

Jautājumu gadījumā lūgums rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet Oskaram 26314505

Atbalstītāji

Izdzīvošanas skolu atbalsta un mobilitāti nodrošina:
Amserv

Turpina tikai tie, kuri sekmīgi pabeidza 50h izaicinājumu un kuri patiesi vēlās pārvarēt jaunas grūtības, turpināt mācīties un attīstīt vīrišķīgu raksturu! Tas prasa drosmi!

Šis ir nākamais solis jaunā vīrieša izaugsmes ceļā pēc “ 50h vīrišķīgā izaicinājuma”. Puisis par vīrieti nekļūst vienā dienā. Personības izaugsme notiek pakāpeniski. Tas ir ceļš, pa kuru ejot, jaunais vīrietis sastopas ar jaunu pieredzi, dažādiem fiziskiem, emocionāliem un prāta pārbaudījumiem, kuros viņš iepazīst sevi, apkārtējos, apzinās savas spējas. Daba ir piemērota vide, kurā mācīties, gūt mieru un piedzīvojumus!

1. diena (sestdiena)

Ierašanās 20.30.

2. diena (svētdiena)

No rīta dosimies pārgājienā ar mugursomām uz kursa norises vietu. Dienas laikā izrunāsim izdzīvošanas pamatprincipus un apskatīsim naktsmītnes izveides, uguns ieguves nosacījumus. Pēc tam sekos šīs dienas galvenais uzdevums - izveidot nojumi ar ugunskuru, kas kalpos par “māju” nākošajām divām naktīm lauka apstākļos. Pie vakara ugunskura runāsim par domāšanas veidu, kā tas ietekmē personīgo dzīvi, un kādas pārmaiņas piedzīvojuši pēc 50h izaicinājuma.

3. diena (pirmdiena)

Brokastu laikā kopīgi izvērtēsim secinājumus par pirmo aizvadīto nakti lauka apstākļos. Praktiski izveidosim signalizēšanas plānu diennakts gaišajam un tumšajam laikam. Apskatīsim dzeramā ūdens iegūšanas veidus, pārtikas iegūšanas iespējas dabā, higiēnas uzturēšana lauka apstākļos. Dienas otrajā pusē kursanti vakariņām pagatavos medījumu. Pie vakara ugunskura runāsim par cieņu, savstarpējām attiecībām ģimenē, skolā, un ar meitenēm.

4. diena (otrdiena)

No rīta kursanti veiks pārbaudes vingrinājumu, kura laikā tiks pārbaudītas iegūtās teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas. Tie, kuri sekmīgi to nokārtos, saņems diplomu par sekmīgu kursa pabeigšanu.

Pēc tam instruktori ar iedrošinājuma vārdiem jaunajiem vīriem apstiprinās viņu vīrišķo identitāti un iedrošinās katru noteikt nākamo soli personīgajā attīstības ceļā ar rīcības plānu nākošajām astoņām nedēļām.

Noslēgumā dosimies ceļā ar kanoe laivām pa ainaviski skaistu upi, kas vijas cauri mežam. Ap 16.00 sasniegsim finišu, kurā būs svinīgā apbalvošana.


99% dalībnieku atzinīgi novērtē mūsu darba kvalitāti!
PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
Izdzīvošanas skolas vadītājs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.