20. - 22. augustā Pāvilostā: "XL 50h vīrišķīgs izaicinājums" - TĒVIEM

Attēls: 50h izaicinājums

PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Uzdot jautājumu kursa vadītājam

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai WhatsApp 26314505

Dalībnieku skaits:

30-40 tēvu

Dalības maksa:

~180 EUR

Dalības maksā iekļauts programmas saturs, septiņu instruktoru darbs, norises vietas izmaksas, materiāli, ekipējums, ēdināšana, T-krekls, fotogrāfa pakalpojumi.

Atbalstītāji

Izdzīvošanas skolu atbalsta un mobilitāti nodrošina:
Amserv

Kāpēc tēviem?

Tēvam ir uzticēta svarīga misija - izaudzināt bērnu par atbildīgu, patstāvīgu un pārliecinātu cilvēku, sagatavot bērnu pieaugušo dzīvei, lai viņš spētu stāties pretī dzīves pārbaudījumiem, īstenotu savus talantus un kādu dienu pats kļūtu par vecāku.

Sarunās ar vīriem atklājas sāpīga patiesība - lielākā daļa no mums neesam piedzīvojuši patiesas, emocionālas, piepildītas attiecības ar saviem tēviem, un tas ietekmē mūsu autentiskās vīrišķības meklējumus un spēju būt par tēviem, kuri ar pārliecību un drosmi dodas dzīves svarīgākajā misijā.

Ja tu vēlies:

  1. kļūt par vēl labāku tēvu un sniegt vērtīgu ieguldījumu bērna personības attīstībā;
  2. veidot nozīmīgas, jēgpilnas attiecības ar bērnu;
  3. mācīties par autentisku vīrišķību un to piedzīvot izaicinājumu pilnā vidē,

tad piesakies un kļūsti par vienu no mums!

Mēs ticam, ka vīrietis iegūst autentisku vīrišķību, apgūstot prasmes un pilnveidojot sevi kopumā – ķermeni, sirdi, prātu. Tāpēc teorētisku stundu vietā mēs piedāvājam īstus pārbaudījumus, patiesas un nozīmīgas sarunas, vērtību apzināšanu un prasmju izkopšanu.

Šajās 50 stundās, kas tiek pavadītas vīrišķīgā, atbalstošā un iedvesmojošā vidē, tēvi kopīgi piedzīvo fiziskus un emocionālus pārbaudījumus, lai mācītos un dalītos pieredzē par autentisku vīrišķību, kā arī kļūtu par vēl labākiem tēviem un vīriem.

Bonusā:

  • spilgtas emocijas, daudz pozitīvas enerģijas, jauni kontakti;
  • iespēja kļūt par instruktoru.

PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
Izdzīvošanas skolas vadītājs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.