20.-21. jūnijā Pāvilostā: Tēvu & meitu piedzīvojumu nometne

Attēls: Tēvi & dēli

PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Tikšanās vieta:

Pāvilosta, adrese tiks nosūtīta dalībniekiem uz e-pastu.

Dalībnieku skaits:

līdz 11 pāriem, garantē vietu nometnē reģistrējoties jau šobrīd.

Meitas vecums:

no 8 līdz 15 gadiem.

Sagatavotības līmenis:

bez priekšzināšanām.

Pieteikšanās:

līdz 2020.gada 16.jūnijam.

Dalības maksa:

150 EUR / pārim, ja tēvs piedalās ar divām meitām, tad kopējā cena 160 EUR. Ja īpašu apstākļu dēļ dalību atsauc līdz 15.jūnijam, tad 50% dalības maksa tiek atgriezta atpakļ vai pārcelta uz citu pasākumu.
Cenā ietilpst: programmas saturs, kopējais inventārs, materiāli, instruktoru darbs, pārtikas produkti, kopējais transports uz/no nometnes norises vietu no pulcēšanās vietas, piemiņas balva.

Jautājumu gadījumā lūdzu rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet! Ir iespēja šo piedāvājumu noformēt arī kā dāvana karti!

Atbalstītāji

Izdzīvošanas skolu atbalsta un mobilitāti nodrošina:
Amserv

KVALITATĪVS laiks KOPĀ ar MEITU veicina STIPRĀKAS un SIRSNĪGĀKAS attiecības.

  • Sirsnīgākas attiecības;
  • digitālais detokss;
  • unikāla pieredze;
  • dzīvošana, gatavošana dabā;
  • kopīgs piedzīovjums un emocijas.

Apraksts

Šo nometni rekomendējam tēviem ar meitām bez iepriekšējas pieredzes, kā arī tiem, kuri ir piedalījušies Izdzīvošanas skolas organizētajos pārgājienos. Visas nometnes laikā ievērosim drošības pasākumus - autobusā nodrošināsim sejas maskas, pārvietojoties apvidū un dzīvojot mežā ievērosim drošo distanci 2 m, roku higiēnu.

1. diena

Ierašanās līdz plkst. 09.00 - 09.30 Pāvilostā. Pēc tam kopīgi ar autobusu dosimies uz nometnes norises vietu, kurā sākotnēji izrunāsim izdzīvošanas pamatprincipus, saņemsiet nepieciešamo ekipējumu, apskatīsim tēmas par to, kā droši lietot nazi un cirvi, kā rīkoties asiņojošas brūces gadījumā. Pēc tam apvidū apskatīsim naktsmītnes izveides un uguns ieguves pamatprincipus. Tad sekos šīs dienas galvenais uzdevums - tēvam ar meitu izveidot nojumi ar ugunskuru un pagatavot gardas vakariņas no organizatoru sagādātajiem pārtikas produktiem. Pēc tam vakara sarunas pie ugunskura.

2. diena

Brokastis, pārrunāsim, kā bija nakšņot lauka apstākļos. Pēc tam tēvs ar meitu pēc noteiktas leģendas dosies speciāli veidotā trasē, lai kopīgi veiktu dažādus uzdevumus. Beigās būs svinīgs nometnes noslēgums. Ap plkst.14.00 atgriezīsimies Pāvilostā ar autobusu.


99% dalībnieku atzinīgi novērtē mūsu darba kvalitāti!
PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
Izdzīvošanas skolas vadītājs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.