1. - 2. oktobrī, Pāvilostā: Tēvu & dēlu piedzīvojumu nometne

Attēls: Tēvi & meitas

PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Vieta:

Pāvilostas apkārtnē, precīza vieta tiks nosūtīta dalībniekiem uz e-pastu; ;

Dalībnieku skaits:

līdz 15 pāriem, garantē vietu nometnē reģistrējoties jau šobrīd;

Dēla vecums:

no 7 līdz 15 gadiem

Sagatavotības līmenis:

bez priekšzināšanām.

Pieteikšanās:

līdz 28. septembrim

Dalības maksa:

~180 EUR / pārim, ja tēvs piedalās ar diviem dēliem, tad kopējā cena 195 EUR.
Iespējams noformēt dāvanu karti.
Cenā ietilpst: programmas saturs, kopējais inventārs, materiāli, instruktoru darbs, pārtika, medījums, kopējais transports uz/no nometnes norises vietu no pulcēšanās vietas, piemiņas balvas.

Jautājumu gadījumā lūdzu rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet 26442462!

Atbalstītāji

Izdzīvošanas skolu atbalsta un mobilitāti nodrošina:
Amserv

KVALITATĪVS laiks KOPĀ ar DĒLU veicina STIPRĀKAS attiecības.

  • Stiprākas attiecības
  • Digitālais detokss
  • Rakstura pilnveidošana
  • Izdzīvošanas iemaņas
  • Kopīgs piedzīvojums un emocijas

Šo nometni rekomendējam tēviem ar dēliem bez iepriekšējas pieredzes, kā arī tiem, kuri ir piedalījušies Izdzīvošanas skolas organizētajos pārgājienos. Dzīvosim dabā vīru sabiedrībā!

1. diena

1.DIENA Ierašanās līdz plkst. 09.00 - 09.30 Pāvilostā. Pēc tam kopīgi ar autobusu dosimies uz nometnes norises vietu, kura pašiem dalībniekiem pēc dotām norādēm būs jāatrod mežā.

Nometnes vietā sākotnēji izrunāsim izdzīvošanas pamatprincipus, saņemsiet nepieciešamo ekipējumu, apskatīsim tēmas par to, kā droši lietot nazi un cirvi, kā rīkoties asiņojošas brūces gadījumā. Pēc tam apvidū apskatīsim naktsmītnes izveides un uguns ieguves pamatprincipus. Tad sekos šīs dienas galvenais uzdevums - tēvam ar dēlu izveidot nojumi ar ugunskuru un no medījuma pagatavot vakariņas. Dienu noslēgsim ar sarunām pie ugunskura par tēviem un dēliem.

2. diena

Brokastis, pārrunāsim, kā bija nakšņot lauka apstākļos. Pēc tam tēvs ar dēlu kopīgi izgatavos "kaķeni". Būs jāveic pārbaudes uzdevums, kurā izšķiroša būs tēva un dēla savstarpējā sadarbība, uzticība un iegūtās zināšanas.Beigās būs svinīgs nometnes noslēgums ar piemiņas balvām un zupu. Ap plkst. 14.00 atgriezīsimies Pāvilostā ar autobusu.


99% dalībnieku atzinīgi novērtē mūsu darba kvalitāti!
PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
Izdzīvošanas skolas vadītājs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.