09. - 11. jūlijā Pāvilostā: "XL 50h vīrišķīgs izaicinājums" - tikai TĒVIEM

Attēls: 50h izaicinājums

PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Uzdot jautājumu kursa vadītājam

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai WhatsApp 26314505

Dalībnieku skaits:

30-40 tēvu

Dalības maksa:

~180 EUR
Ja COVID ierobežojumu dēļ pasākums nevarēs notikt, tad dalības maksa tiks atgriezta atpakaļ. Ja personīgu apstākļu dēļ atsauc savu dalību pēc 27.jūnija, tad 50% dalības maksa tiek atgriezta atpakļ vai pārcelta uz citu pasākumu.
Dalības maksā iekļauts programmas saturs, dalībnieku apdrošināšana, instruktoru darbs, norises vietas izmaksas, materiāli, ekipējums, ēdināšana, T-krekls, fotogrāfa pakalpojumi.

Atbalstītāji

Izdzīvošanas skolu atbalsta un mobilitāti nodrošina:
Amserv

Kāpēc tēviem?

Jau vairākus gadus īstenojam unikālu apmācību kursu puišiem “50h VĪRIŠĶĪGS IZAICINĀJUMS”, kuru ir pabeiguši 120 puišu. Tas ir izmainījis daudzu puišu dzīves. Kursa laikā vairums puišu ar skumjām sirdī un pat ar asarām acīs atzinuši, ka ilgojas pēc lielākas tēva klātesamības ikdienā - emocionāli piepildītām, uzticamām attiecībām un kopīgi pavadīta laika. Dēli vēlas uzzināt, kas ir autentiska vīrišķība, ko nozīmē būt īstam vīrietim un labam tēvam.

Tēvam ir uzticēta svarīga misija - izaudzināt bērnu par atbildīgu, patstāvīgu un pārliecinātu cilvēku, sagatavot bērnu pieaugušo dzīvei, lai viņš spētu stāties pretī dzīves pārbaudījumiem, īstenotu savus talantus un kādu dienu pats kļūtu par vecāku.

Ja tu vēlies:

  1. kļūt par vēl labāku tēvu un sniegt vērtīgu ieguldījumu bērna personības attīstībā;
  2. veidot nozīmīgas, jēgpilnas attiecības ar bērnu;
  3. mācīties par autentisku vīrišķību un to piedzīvot;
  4. palīdzēt dēlam attīstīt vīrišķīgu raksturu ikdienā,

tad piesakies un kļūsti par vienu no mums!

Mēs ticam, ka vīrietis iegūst autentisku vīrišķību, apgūstot prasmes un pilnveidojot sevi kopumā – ķermeni, sirdi, prātu. Tāpēc teorētisku stundu vietā mēs piedāvājam īstus pārbaudījumus, patiesas un nozīmīgas sarunas, vērtību apzināšanu un prasmju izkopšanu.

Šajās 50 stundās, kas tiek pavadītas vīrišķīgā, atbalstošā un iedvesmojošā vidē, tēvi kopīgi piedzīvo fiziskus un emocionālus pārbaudījumus, lai mācītos un dalītos pieredzē par autentisku vīrišķību, kā arī kļūtu par vēl labākiem tēviem un vīriem.

Bonusā:

  • spilgtas emocijas, daudz pozitīvas enerģijas, jauni kontakti;
  • iespēja kļūt par instruktoru.

99% dalībnieku atzinīgi novērtē mūsu darba kvalitāti!
PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
Izdzīvošanas skolas vadītājs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.