Tēvu & dēlu piedzīvojumu pārgājiens

Apraksts

Attēls: Vecāku & bērnu pārgājiens

Piedzīvojumu pārgājiens stiprina tēvu un dēlu attiecības, attīsta izdzīvošanas iemaņas, veido raksturu un māca darboties komandā.

Mēs, vecāki, vēlamies redzēt, kā bērni dzīves laikā īsteno savu aicinājumu un sasniedz savus mērķus – iegūst labu izglītību un lielisku darbu vai izveido personīgo biznesu, rada ģimeni, dzīvo interesantu un aizraujošu dzīvi.

Tomēr mēs arī saprotam, ka bez vecāku mērķtiecīga atbalsta bērnam šie mērķi var palikt par nepiepildītiem sapņiem.

Saliedēt.lv ir izveidojis piedzīvojumu pārgājienu programmas “Tēviem ar dēliem” un “Vecākiem ar bērniem”, radot vidi, kurā vecāki ar bērniem veido savstarpējo uzticību, stiprina attiecības, apgūst jaunas iemaņas, kā arī piedzīvo vēl nebijušas emocijas, veicot kopā dažādus uzdevumus.

Pārgājienos tiek iekļauti arī izdzīvošanas pamatiemaņu apgūšanas un komandu attīstības uzdevumi. Caur šīm aktivitātēm vecāki un bērni vairāk iepazīst savu raksturu un emocijas, mācās darboties komandā. Mēs rosinām bērnus domāt ārpus ikdienas rāmjiem, lai viņi jau bērnībā mācītos pieņemt lēmumus mainīgās dzīves situācijās.

Gan pieaugušā, gan bērna izaugsme dzīves laikā lielā mērā ir atkarīga no tā, cik labi viņš spēj sadarboties ar ikdienā apkārt esošiem cilvēkiem.

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
Izdzīvošanas skolas vadītājs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.