Piedzīvojumu pārgājieni

Gatavas programmas

Silciema kods

Piedzīvojuma pārgājiens, kas sākas ar braucienu vilcienā līdz stacijai meža vidū. Tālāk Jūs virzieties pa iepriekš atstātām norādēm pildot dažādus komandu uzdevums, izbaudot tīros un svaigos priežu mežus, aplūkojot mazo upju gravas ar vairākiem smilšakmens atsegumiem, kā arī piedzīvojot sajūtas ejot pa 100 m garu pazemes tuneli zem dzelzceļa pa kuru tek Lorupe.


Kārļamuižas taku labirints

Pārgājiens Amatas upes ielejā pa gleznainām nacionālā parka vietām. Skats no Ainavu kraujas jau senatnē bija piesaistījis Vācu baronu uzmanību. Lai līdz tam nonāktu no Jums tiks prasīts sadarboties, ģenerēt idejas un kopīgiem spēkiem pieveikt 145 pakāpienu garo taku. Mazās upes ieleja ir iecienīta jebkurā gadalaikā, kas piešķir tai savu raksturu – pavasara mežonīgā ūdens dārda, vasarā dzidrās veldzes, rudenī grezno krāsu spilgtumu, ziemā baltā saltuma mieru.


Piedzīvojumu ceļojums Kārļamuižā

Piedzīvojumu pārgājiens ar leģendu. Iekļauj sevī dabīgo šķēršļu pārvarēšanu, orientēšanos apvidū un speciālos uzdevumus (fiziskie, konstrukcijas, komunikācijas un sadarbības).

Uzdevumu atrisinājumi dod iespēju pašiem veidot un plānot turpmāko maršrutu, akcentējot komandas kopīgās sadarbības nepieciešamību.

Informācija

Ilgums: 2 - 3 st.

Dalījums komandās: Komandas no 6 - 8 personām.

Iespējamās aktivitātes/uzdevumi:Orientēšanās pēc kartes un shēmas; sazināšanās kodu atrašana; noslēpumainā taka pie profesora; dīvainā profesora noslēpums; drošības zonas izveide; koda pārraidīšana; purva šķērsošana; bīstamais lāzeru tunelis u.c.

Vieta: Lauku viesnīcas “Kārļmuiža” teritorija, Amatas upes ieleja.

Apģērbs: Atbilstošs pastaigai pa meža takām, ceļiem un pļavām.

Norises laiks: Jebkurā gada un diennakts laikā.


Piedzīvojumu ceļojums Ozolkalnā

Piedzīvojumu pārgājiens mežā ar aizraujošiem komandu uzdevumiem gan uz zemes, gan krietni virs tās.

Šis ceļojums ir domāts aktīviem, jautriem, azartiskiem piedzīvojumu meklētājiem, kas pavadot laiku svaigā gaisā ir gatavi izaicināt savu komforta zonu attiecībā pret augstumu. Piedāvājam interesanti pavadīt dienu mežā, gleznainā Gaujas Nacionālā parka teritorijā, kompetentu instruktoru vadībā.

Piedzīvojumu pārgājiens ar leģendu. Iekļauj sevī dabīgo šķēršļu pārvarēšanu, orientēšanos apvidū un speciālos uzdevumus (fiziskie, konstrukcijas, komunikācijas un sadarbības). Uzdevumi ir neatņemama daļa no leģendas. Atrisinājumi dod iespēju pašiem veidot un plānot turpmāko maršrutu, akcentējot komandas kopīgās sadarbības nepieciešamību.

Informācija

Vidējais ilgums Līdz 4 st.

Dalībnieki: Grupa ne mazāk kā 10.

Maršruts: Gaujas Nacionālā parka, Ozolkalna un tam pieguļošā teritorija u.c.

Apģērbs: Ērts, sportisks un nodrošināts pret lietu.

Dienas gaitas piemērs

12:00Ierašanās, iepazīšanās
12:05Sagatavošanās un sadalīšanās komandās
12:30„Mini Tarzāna lēciens” – pārvietošanās pāri improvizētam šķērslim
12:45„Aiza” – izmantojot doto ekipējumu, gravas šķērsošana komandas sastāvā
13:15„Milžu gredzenu uzvēršana”
14:00„Slēpto KP meklēšana” – slēptās informācijas atrašana, apkopošana
15:00„Tulpes zieda izveide” – sadarbības uzdevums, komandas četriem dalībniekiem ir jāizveido tulpes zieds uz 4m augsta staba
15:30“Jēkaba kāpņu izaicinājums”
16:30Programmas noslēgums
  Turpinājumā sildīšanās Ozolkalna pirtiņā, grilēšānas vakars vai došanās mājup

Kontakts

Aigars Kalējs

Aigars Kalējs
+371 29184537
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.