Ikona: info

Saliedēt.lv

Mūsu saknes

Attēls: Mežs

Saliedēt.lv komandas saknes ir meklējamas mūsu ilggadīgajos centienos palīdzēt cilvēkiem un organizācijām atklāt un likt lietā savu potenciālu, nododot tālāk mūsu zināšanas, kas iegūtas izglītojot topošos nodaļu komandierus un virsniekus Nacionālajos bruņotajos spēkos un konsultējot uzņēmumus un organizācijas Latvijā un Eiropā.

Jau vairāk nekā 15 gadus, nepārtraukti sevi attīstot, veidojam komandu treniņus, mācību projektus un aktīvās atpūtas programmas ar mērķi rast iespēju katram indivīdam un komandai attīstīties un pilnveidoties. Šajā laikā esam apzinājuši savu potenciālu un kļuvuši par spēcīgu komandu, kas īsā laikā spēj panākt ievērojamus rezultātus.

Piesaistot citus profesionāļus, kuri dala mūsu vēlmi palīdzēt cilvēkiem, ļauj mums piedāvāt visplašāko pakalpojumu klāstu un aptvert dažādas mērķauditorijas: no piepildītas un attīstošas atpūtas līdz dziļam komandas treniņam, no izglītojošām jauniešu aktivitātēm līdz organizācijas koučingam, no komandas treniņa neierastā vidē līdz mācībām e-vidē, un no mīļākās pilsētas līdz jebkurai vietai Latvijā un Eiropā.

Mūsu darbības pamatā ir rūpes par klientu, darbinieku, sabiedrību un vidi. Novērtējot katra cilvēka un katras komandas iespējas, veicinām to līdzatbildību visos darbības posmos, jo ticam, ka tā ir atslēga efektīvām un ilgtspējīgām pārmaiņām.

Uz veiksmīgu sadarbību!

"Pieredzi nevar radīt, tā jāpiedzīvo." (Alberts Kamī)

Mūsu komanda

 • Mareks Dombrovskis Mareks Dombrovskis
  Mareks Dombrovskis

  Mareks Dombrovskis

  Saliedēt.lv valdes priekšsēdētājs un treneris.

  Specializējies dažādas sarežģītības pakāpes komandas treniņu vadīšanā, komandas veidošanā un saliedēšanā, koučs ar Starptautiski atzītu diplomu. Pabeidzis valsts akreditētu Biznesa klases programmu Komercizglītības centrā. Ir bijis NBS Instruktoru skolas mācību daļas plānošanas virsnieks un Apmācību nodaļas priekšnieks, kā arī izlūkošanas virsnieks starptautiskā miera uzturēšanas misijā Kosovā. Bakalaura grāds personāla vadībā no Čehijas Republikas sauszemes spēku augstākās kara skolas.

  Sazinies ar Mareku

 • Aigars Kalējs Aigars Kalējs
  Aigars Kalējs

  Aigars Kalējs

  Saliedēt.lv valdes loceklis. Sporta, aktīvās atpūtas projektu vadītājs un treneris.

  Jau vairāk nekā 10 gadus Aigars ir instruktors Nacionālajos bruņotajos spēkos, kurš atbild par NBS Instruktoru skolas militārās bāzes infrastruktūras uzturēšanu un mācību procesa nodrošināšanu. Dienests bruņotajos spēkos Aigaram devis rūdījumu un iespēju pārvarēt izaicinājumus darbā ar civilo un militāro personālu. Karavīram nepieciešamā fiziskā sagatavotība ir par pamatu vēlmei apliecināt sevi sportā – Aigars ir rezultatīvs sporta entuziasts gan kalnu velo maratonos, gan klasiskajos un kalnu skriešanas maratonos, gan distanču slēpošanas sacensībās. Dienesta laikā Aigars ir apguvis personāla vadības pamatus militārajos karjeras kursos, patlaban studē tūrisma organizāciju un vadību Vidzemes augstskolā.

  Sazinies ar Aigaru

 • Jeļena Dombrovska Jeļena Dombrovska
  Jeļena Dombrovska

  Jeļena Dombrovska

  Saliedēt.lv administratore un reklāmas un mārketinga projektu vadītāja, „Team Building Art” un Viduslaika skrējiena projektu vadītāja.

  Jeļena pēc izglītības ir lietišķās mākslas un kultūras vēstures skolotāja, kura ieguvusi maģistra profesionālo grādu mākslā, studējusi čehu valodu un literatūru Brno, Masaryka universitāte, Čehijas republikā, kā arī ieguvusi mentora un bērnu un jauniešu nometnes vadītājas sertifikātus. Strādājusi par projektu vadītāju Ozolkalna slēpošanas un atpūtas parkā, kā arī vadījusi Radošās zīda apgleznošanas darbnīcas.Iepazīstot koučinga tehniku un vairāk nekā12 gadus strādājot par pedagogu, izpratusi dažādu vecumu cilvēku izaugsmes un attīstības iespējas. Kā galveno mācību procesā izvirzījusi skolēnu motivācijas veidošanu, liekot saprast, ka mācīšanās ir nepieciešama katram priekš sevis, nevis skolas vai vērtējuma dēļ. Ir pārliecināta, ka katram ir jāmācās uzstādīt mērķus un tos sasniegt, lai būtu nepārtraukta attīstība.

  Sazinies ar Jeļenu

 • Oskars Špickopfs Oskars Špickopfs
  Oskars Špickopfs

  Oskars Špickopfs

  Saliedēt.lv treneris un Tēvu & dēlu programmas vadītājs.

  Oskars 2005.gadā absolvēja Banku augstskolu, iegūstot profesionālo bakalaura grādu “Uzņēmējdarbības vadīšanā”. Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolā ieguvis “ Kājnieku nodaļas komandiera” kvalifikāciju, kur apmācību laikā pirmo reizi saskārās ar vadītāja un komandas lomām, kā arī guva pirmo vadītāja pieredzi. Pēc studijām uzreiz sekoja pirmās vadītāja “uguns kristības”, kad viņš sāka strādāt VAS “Latvijas Pasts” par Ventspils reģionālās nodaļas vadītāju, uzņemoties atbildību par 21 pasta nodaļu un vairāk nekā 120 darbiniekiem. Turpmākajos gados Oskars pieredzi guva Liepājas pilsētas pašvaldībā, strādājot kopā ar dažādu līmeņu vadītājiem, pēc tam AS ”Liepājas autobusu parks” valdes un padomes sastāvā, kā arī piedzīvojumu, sporta un citās komandās. Lai veicinātu jaunās vadītāju paaudzes izaugsmi un attīstību, Oskars ir iesaistījies Baltijas Pastorālā Institūta organizētajā apmācību programmā BPI DRAFTS, kurā tiek sagatavoti jaunie vadītāji vecumā no 14 līdz 20 gadiem.

  Sazinies ar Oskaru

 • Ieva Karlsberga Ieva Karlsberga
  Ieva Karlsberga

  Ieva Karlsberga

  Saliedēt.lv komunikācijas konsultante un trenere.

  Ieva beigusi militārās vadības, pieaugušo apmācību metodikas un „Train the trainers” kursus Lielbritānijas, Zviedrijas un Dānijas speciālistu vadībā, komunikācijas kursus Šveices Armijas informācijas un komunikācijas skolā, apguvusi sabiedrisko attiecību virsnieku kvalifikācijas kursu ASV Aizsardzības informācijas skolā. Beigusi LR Policijas akadēmiju un Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolu. Nozīmīgu personāla vadības pieredzi guvusi vairāk nekā 18 gadus strādājot valsts pārvaldes iestādēs – bijusi izmeklētāja Valsts iekšlietu iestādēs, pasniedzēja, mācību daļas vadītāja un ārējo sakaru virsniece Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolā, kur bija atbildīga arī par pieaugušo apmācību metodikas un militārās vadības principu ieviešanu armijas instruktoru sastāva apmācībā. Pēc 10 gadu dienesta bruņotajos spēkos strādāja par sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāju Cēsu novada pašvaldībā un bija KNAB galvenā speciāliste sabiedrisko attiecību, komunikācijas un apmācību jautājumos.

  Sazinies ar Ievu