Ikona: info

Komandas veidošana un treniņi

Plašs pakalpojumu klāsts komandas darba efektivitātes celšanai.

Komandas treniņi

 • Team Training Complete Team Training Complete
  Team Training Complete

  Team Training Complete

  Komandas treniņš ārā un/vai telpās 1 līdz 3 dienu garumā.

  Pirms treniņa

  Dalībnieki aizpilda Saliedēt.lv izstrādāto tiešsaistes anketu, kurā apskata komandas darbam nozīmīgās jomas. Balstoties uz anketas rezultātiem tiek precizēti treniņa prioritātes.

  Treniņš

  Sasaistot no dažādu valstu militāro un civilo mācību programmām atlasītus uzdevumus ar mūsu pieredzi, esam attīstījuši unikālu komandas treniņu uzdevumu klāstu, kurš tiek nepārtraukti paplašināts. Uzdevumu grūtības pakāpi un intensitāti pakļaujam mācību mērķiem un pielāgojam katra klienta interesēm un vajadzībām.

  Uzdevumu analīze un notiekošā sasaiste ar organizācijas ikdienu ir neatņemama sastāvdaļa visiem mūsu Team Training Complete treniņiem.

  Pēc treniņa

  Dalībnieki saņem izdales materiālus, procesu un rezultātu dokumentāciju, foto un video materiālus, kā arī treneru rekomendācijas.

  2-3 mēnešus pēc treniņa piedāvājam atkārtotu tikšanos ar klientu, kurā izvērtē, kā mācības ir izmainījušas kolektīva darbību, un izvērtē iespējas tālāk atbalstīt komandas un organizācijas attīstību.

 • Team Training Light Team Training Light
  Team Training Light

  Team Training Light

  Vienas dienas komandas treniņš ārā vai telpās.

  Sasaistot no dažādu valstu militāro un civilo mācību programmām atlasītus uzdevumus ar mūsu pieredzi, esam attīstījuši unikālu komandas treniņu uzdevumu klāstu, kurš tiek nepārtraukti paplašināts. Uzdevumu grūtības pakāpi un intensitāti pielāgojam katra klienta interesēm un vajadzībām.

  Netradicionāli un radoši uzdevumi ļauj nesaspringtā gaisotnē paskatīties uz esošo situāciju no malas, savukārt uzdevumos gūtie ieskati un atgriezeniskā saite treniņa laikā dod impulsus savas darbības pilnveidei.

 • Team Training Fun Team Training Fun
  Team Training Fun

  Team Training Fun

  3-6 stundu treniņš ārā vai telpās.

  Aktīvi uzdevumi, kas pievērš uzmanību komandas darbam un vadīšanas aspektiem. Pēc uzdevumu veikšanas dalībnieki atskatās uz piedzīvoto, sniedz viens otram atgriezenisko saiti un sasaista savus novērojumus ar ikdienas darbu organizācijā.

Citi treniņa formāti un pakalpojumi

Izsakiet mums savas vēlmes vai vajadzības, un mēs centīsimies piemeklēt piemērotu risinājumu, piemēram, diskusiju vai sanāksmju moderēšana, lekcija par efektīvu komandas darbu un cilvēku vadīšanu (lai izprastu kāds var būt šo lekciju saturs, ieskaties sadaļā Metodes.lv), vai tā būtu profesionāla video vai foto dokumentācija, īpaša vakara programma...

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
Izdzīvošanas skolas vadītājs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Principi

Netradicionāli uzdevumi

Netradicionāli un radoši uzdevumi

ļauj nesaspringtā gaisotnē paskatīties uz esošo situāciju no malas, savukārt uzdevumos gūtie ieskati un atgriezeniskā saite treniņa laikā dod impulsus savas darbības pilnveidei.

Smadzenēm draudzīga pieeja

Smadzenēm draudzīga mācīšanās pieeja

padara mācības interesantākas, vieglāk uztveramas un iedarbīgākas.

Saite ar reālo situāciju

Saite ar reālo situāciju

nodrošina, ka treniņā notiekošais nav atrauts no reālās situācijas organizācijā; palīdz dalībniekiem izvirzīt mērķus un noteikt konkrētus soļus tālāku pārmaiņu sekmēšanai.

Redzējumā balstīta plānošana

Redzējumā balstīta attīstības plānošana

veicina pārmaiņu noturību un mērķtiecību un padara tās cilvēkam vieglāk pieņemamas.

Sadarbība ar klientu

Cieša sadarbība ar klientu

nodrošina mācību mērķu nozīmīgumu; elastīga pielāgošanās dalībnieku vajadzībām treniņa laikā palīdz tos sasniegt.

Foto galerijas

Komandas treniņi apvidū

Komandas treniņi telpās