Tēvu & dēlu piedzīvojumu nometne 13.-14. oktobrī, Smiltenē

 

Tēvu & dēlu piedzīvojumu nometne 13.-14. oktobrī, Smiltenē

Vieta:

Smiltene, precīza vieta tiks nosūtīta dalībniekiem uz e-pastu.

Dalībnieku skaits:

līdz 12 pāriem.

Dēlu vecums:

8 – 15 gadi.

Pieteikšanās:

līdz 8. oktobrim.

Sagatavotības līmenis:

bez priekšzināšanām.

Dalības maksa:

~Dalības maksa 130 EUR / pārim, piedalās ar diviem dēliem, tad kopējā cena 145 EUR. Ja īpašu apstākļu dēļ dalību atsauc līdz 1 .oktobrim, tad 50 % dalības maksa tiek atgriezta atpakļ.

Cenā ietilpst kopējais inventārs, instruktoru darbs, ēdināšana, kopējais transports uz/no nometnes norises vietu, noslēgumā balvas un duša. Jautājumu gadījumā lūdzu rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet! Ir iespēja šo piedāvājumu noformēt arī kā dāvana karti!

Atbalstītāji

Izdzīvošanas skolu atbalsta un mobilitāti nodrošina:
Amserv

Apraksts

Šo nometni rekomendējam tēviem ar dēliem bez iepriekšējas pieredzes, kā arī tiem, kuri ir piedalījušies Izdzīvošanas skolas organizētajos pārgājienos. Nometnes laikā uzzināsiet par izdzīvošanas pamatprincipiem un apgūsiet izdzīvošanas pamatiemaņas: kā droši darboties ar nazi un cirvi, kā izveidot drošu pajumti nakšņošanai no dabas materiāliem, kā iegūt uguni un ūdeni, pagatavot medījumu, iemācīsieties svarīgākos virvju mezglus, kā sniegt pirmo medicīnisko palīdzību. Protams, būs arī savi izaicinājumi! Dalībnieki iegūs:

 • stiprākas tēvu un dēlu attiecības;
 • izdzīvošanas iemaņas;
 • rakstura pilnveidošana;
 • unikālu pieredzi
 • kopīgus piedzīvojumus un emocijas.

Norise

1. diena

Ierašanās līdz plkst. 09.00. Sākotnējis izrunāsim izdzīvošanas principus, saņemsiet nepieciešamo ekipējumu. Pēc tam kopīgi dosimies uz kursa norises rajonu, kur sākotnēji apskatīsim tēmas par to, kā droši lietot nazi un cirvi, kā arī pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanas pamatprincipus. Pēc tam apvidū apskatīsim naktsmītnes izveides un uguns ieguves pamatprincipus. Tad sekos šīs dienas galvenais uzdevums - dalībniekiem izveidot nojumi ar ugunskuru un no medījuma pagatavot vakariņas.

2. diena

Brokastu laikā kopīgi izvērtēsim secinājumus par aizvadīto nakti lauka apstākļos, kā arī iepazīstināsim ar individuālā izdzīvošanas komplekta saturu un katras lietas pielietojumu. Apvidū meklēsim augus un kukaiņus, kurus var izmantot kā pārtiku. Pēc izvēles tos varēs nogaršot. Pēc tam dienas laikā apskatīsim dzeramā ūdens iegūšanas veidus. Noslēgumā apbalvošana nometnes beidzējiem. Došanās mājup ap plkst.16.00.

Nepieciešamais personīgais inventārs

 1. Mitrumizturīga jaka, garās bikses, apakškrekls ar garām piedurknēm, jaka, cepure, siltie cimdi, 2 pāri zeķes katram, papildus viens apakškrekls ar garām piedurknēm un garās bikses.
 2. Piemēroti āra zābaki, puszābaki, vai gumijas zābaki, atkarībā no laika apstākļiem
 3. Guļammaiss katram piemērots gadalaikam.
 4. Lukturītis katram, vēlams pieres lukturis ar baterijām, kas nodrošina gaismu 1 nakti.
 5. Tūrisma paklājiņš katram.
 6. Divi litri ūdens katram.
 7. Katliņš, kurā uz uguns var pagatavot ēdienu diviem cilvēkiem, krūzīte un karote katram
 8. Ūdens drošs iepakojums ekipējumam un apģērbam
 9. Mugursoma, lai saliktu šo visu iekšā.

 10. Lejupielādēt aprakstu pdf formātā

  Pieteikšanās forma

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
Izdzīvošanas skolas vadītājs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sazinies ar mums