Izdzīvošanas pamatkurss "Pavasaris" 1.-3. jūnijā, Vidzemē

Attēls: Pūce

Vieta:

Smiltene, precīza vieta tiks nosūtīta dalībniekiem uz e-pastu.

Dalībnieku skaits:

ierobežots.

Pieteikšanās:

līdz 25. maijam.

Sagatavotības līmenis:

bez priekšzināšanām.

Dalības maksa:

~175 EUR / per. Īpašā cena tēvam ar dēlu (vecums 12+) 150 EUR / pārim.
Cenā ietilpst kopējais inventārs, instruktoru darbs, ēdināšana. Jautājumu gadījumā lūdzu zvaniet 26314505! Piedāvājam šo piedāvājumu noformēt arī kā dāvana karti, ja vēlies to uzdāvināt vīram, sievai, dēlam, draugam vai biznesa partnerim.

Atbalstītāji

Izdzīvošanas skolu atbalsta un mobilitāti nodrošina:
Amserv

Apraksts

Katram cilvēkam pilnvērtīgas personības izaugsmei ik pa laikam ir nepieciešams nonākt skarbos apstākļos ārpus ikdienas komforta zonas, lai satiktos ar lielākiem spēkiem – badu, aukstumu, slāpēm, fizisku pārgurumu, u.c., kas rezultātā izmaina domāšanu, vērtības, attieksmi pret sevi, apkārtējiem un bagātina dvēseli. Būs:

 • fizisks izaicinājums;
 • psiholoģiskā noturība;
 • izdzīvošanas iemaņas;
 • atpūta no ikdienas steigas;
 • atgūt emocionālu spēku.

Norise

Šis kurss dod iespēju pārbaudīt sevi modelētā izdzīvošanas scenārijā ar praktisku izdzīvošanas iemaņu apguvi. Kursa noslēgumā tu zināsi izdzīvošanas principus, būsi apguvis izdzīvošanas pamatiemaņas: kā izveidot drošu pajumti nakšņošanai no dabas materiāliem, kā iegūt uguni un ūdeni, pagatavot medījumu un izveidot signalizēšanas plānu glābējiem.

1. diena

Ierašanās līdz plkst.12.00. Sākotnējis izrunāsim izdzīvošanas principus, saņemsiet nepieciešamo ekipējumu. Pēc tam kopīgi dosimies uz kursa norises rajonu, kurā uz vietas apskatīsim naktsmītnes izveides un uguns ieguves pamatprincipus. Pēc tam sekos šīs dienas galvenais uzdevums - dalībniekam izveidot nojumi ar ugunskuru, kas kalpos par “māju” nākošajām divām naktīm.

2. diena

Brokastu laikā kopīgi izvērtēsim secinājumus par pirmo aizvadīto nakti lauka apstākļos. Apvidū meklēsim augus un kukaiņus, kurus var izmantot kā pārtiku. Pēc izvēles tos varēs nogaršot. Praktiski izveidosim signalizēšanas plānu diennakts gaišajam un tumšajam laikam. Pēc tam dienas laikā apskatīsim dzeramā ūdens iegūšanas veidus, vakariņās katrs no dalībniekiem pagatavos medījumu.

3. diena

Brokastu laikā iepazīstināsim ar individuālā izdzīvošanas komplekta saturu un katras lietas pielietojumu. Apgūsim navigācija pamatus. Noslēgumā apbalvošana kursa beidzējiem. Došanās mājup ap plkst.16.00.

Nepieciešamais personīgais inventārs

 1. Mitrumizturīga jaka, garās bikses, cepure.
 2. Piemēroti āra zābaki, puszābaki.
 3. Silts guļammaiss piemērots gadalaikam. Vajadzības gadījumā organizatori to var nodrošināt.
 4. Viens pāris kontaktcimdi, (TAMREX mīksti kazas ādas, var iegādāties Tamrex veikalos Rīgā).
 5. Lukturītis, vēlams pieres lukturis ar baterijām, kas nodrošina gaismu 2 naktis.
 6. Karote, dzeramais kauss vai krūze.
 7. Tūrisma paklājiņš
 8. Mugursoma, kurā visu šo saliktu iekšā.

 9. Lejupielādēt aprakstu pdf formātā

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kontakts

Mareks Dombrovskis

Mareks Dombrovskis
+371 26400296
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sazinies ar mums