50h vīrišķīgs izaicinājums puišiem 23. - 25. augustā

 

Pienāk brīdis, kad katram dēlam, puisim ir jāpieņem drosmīgi lēmumi doties pretī nezināmajam, lai tiktu pārbaudīts viņa vīrišķais gars un fiziskais spēks, lai sastaptos ar nespēku, bailēm, nogurumu un pārvarētu to, lai iegūtu jaunu dzīves pieredzi, prasmes, kā rezultātā viņš veidotos par pastāvīgu, atbildīgu, mērķtiecīgu puisi, jaunu vīrieti.

Tas nav domāts ikvienam!!! 50H izaicinājums ir paredzēts tiem puišiem, kuri ir gatavi sastapties ar fiziskiem izaicinājumiem, pārvarēt grūtības, diskomfortu un attīstīt vīrieša cienīgu raksturu.

IZDZĪVOŠANAS SKOLAS 50H izaicinājuma mērķis ir veicināt puišu personības izaugsmi, akcentējot rakstura pilnveidošanu, pašdisciplīnu, mērķtiecīgu dzīvi un sadarbību komandā.

Pieredzējušie IZDZĪVOŠANAS SKOLAS instruktori iedrošinās un atbalstīs katru dalībnieku sasniegt iepriekšs minētos 50H izaicinājuma mērķus un vēl vairāk. Mēs vēlamies, ka puiši piedzīvo pozitīvas pārmaiņas dzīvē!


Sasniedzamie mērķi / ko iegūs dalībnieki

 • Attīstīs pašdisciplīnu, pastāvību, pilnveidos raksturu;
 • veicinās puišus domāt par saturīgu, mērķtiecīgu dzīvi;
 • attīstīs prasmes darbam komandā;
 • patiesas atziņas par stiprajām un arī vājajām personības īpašībām;
 • unikāla dzīves pieredze puišu/vīru vidē, kāda ir vajadzīga ikvienam puisim personības turpmākai izaugsmei;
 • lieliski pavadīt laiku kopā, vienoti kopīgam mērķim.

Kas būs jādara dalībniekiem?

 • Vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumi;
 • dažādas fiziskās aktivitātes, uzdevumi āra apstākļos (mežā, pludmalē, ūdenī) paaugstinātas fiziskās slodzes apstākļos;
 • diskusijas par atsevišķām šī pasākuma tēmām;
 • vienu nakti nakšņot lauku apstākļos mežā pašu būvētās nojumēs;
 • apciemot gados vecākus cilvēkus sociālās aprūpes centrā “Cilvēks Cilvēkam”, lai gūtu citādu dzīves pieredzi;
 • pirms došanās mājās uzstādīt personīgo mērķi/us.

Dalībnieku personīgais ekipējums

Ērti pārgājiena apavi vai stabili sporta apavi, trīs pāri zeķes, tumšas krāsas taktiskā veida garās bikses (kabatu bikses), bikšu josta, balts T-krekls (izmērs, kuru var ielikt biksēs), kuru var arī sasmērēt, rokas pulkstenis, vasaras cepure, 2L ūdens pudelē.

Peldbikses, maza izmēra dvielis, higiēnas piederumi, 2 pāri apakšbikses, tūrisma paklājiņš, guļammaiss, plāns krekls ar garām piedurknēm un plānas garās bikses gulēšanai.

Vidēja biezuma džemperis, vēja/lietus aizturoša virsjaka, rudens sezonas cepure, pieres lukturis. Lielāka izmēra metāla vai plastikāta krūze, karote. Kabatas izmēra pierakstu bloks ar rakstāmo. Mugursoma, kur to salikt iekšā. Tīrs apģērbu komplekts (varēs atstāt atsevišķi), ko uzvilkt pēc pasākuma braucot mājās. Drošībai - pretērču līdzeklis.

98% dalībnieku atzinīgi novērtē mūsu darba kvalitāti!
PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
Izdzīvošanas skolas vadītājs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sazinies ar mums