25.-26. aprīlī Smiltenē: Tēvu & dēlu piedzīvojumu nometne

Attēls: Tēvi & dēli

PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Vieta:

Smiltene, precīza vieta tiks nosūtīta dalībniekiem uz e-pastu.

Dalībnieku skaits:

līdz 14 pāriem, garantē vietu nometnē reģistrējoties jau šobrīd.

Dēla vecums:

no 7.5 līdz 15 gadiem.

Sagatavotības līmenis:

bez priekšzināšanām.

Pieteikšanās:

līdz 2020.gada 19.aprīlim.

Dalības maksa:

150 EUR / pārim, ja piedalās ar diviem dēliem, tad kopējā cena 160 EUR.
Ja īpašu apstākļu dēļ dalību atsauc līdz 15.aprīlim, tad 50% dalības maksa tiek atgriezta atpakaļ.
Cenā ietilpst kopējais inventārs,materiāli, instruktoru darbs, ēdināšana, kopējais transports uz/no nometnes norises vietu no pulcēšanās vietas. Jautājumu gadījumā lūdzu rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet! Ir iespēja šo piedāvājumu noformēt arī kā dāvana karti!

Atbalstītāji

Izdzīvošanas skolu atbalsta un mobilitāti nodrošina:
Amserv

KVALITATĪVS laiks KOPĀ ar DĒLU veicina STIPRĀKAS attiecības.

Dalībnieki iegūs:

  • stiprākas tēva & dēla attiecības;
  • rakstura pilnveidošanu;
  • izdzīvošanas iemaņas;
  • unikālu pieredzi;
  • kopīgu piedzīvojumu un emocijas.

Apraksts

Šo nometni rekomendējam tēviem ar dēliem bez iepriekšējas pieredzes, kā arī tiem, kuri ir piedalījušies Izdzīvošanas skolas organizētajos pārgājienos. Nometnes laikā uzzināsiet par izdzīvošanas pamatprincipiem un apgūsiet izdzīvošanas pamatiemaņas: kā droši darboties ar nazi un cirvi, kā izveidot drošu pajumti nakšņošanai no dabas materiāliem, kā iegūt uguni un ūdeni, pagatavot medījumu, iemācīsieties svarīgākos virvju mezglus, izgatavot loku. Protams, būs arī savi izaicinājumi!

1. diena

Ierašanās līdz plkst. 09.00. Sākotnējis izrunāsim izdzīvošanas principus, saņemsiet nepieciešamo ekipējumu. Pēc tam kopīgi dosimies uz kursa norises rajonu, kur sākotnēji apskatīsim tēmas par to, kā droši lietot nazi un cirvi, kā arī pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanas pamatprincipus. Pēc tam apvidū apskatīsim naktsmītnes izveides un uguns ieguves pamatprincipus. Tad sekos šīs dienas galvenais uzdevums - dalībniekiem izveidot nojumi ar ugunskuru un no medījuma pagatavot vakariņas.

2. diena

Brokastu laikā kopīgi izvērtēsim secinājumus par aizvadīto nakti lauka apstākļos. Pēc tam dienas laikā apskatīsim dzeramā ūdens iegūšanas veidus, kā arī tēvs ar dēlu izgatavos savu loku. Beigās būs pārbaudes uzdevumi par apgūtajām nometnes tēmām un svinīgs nometnes noslēgums. Došanās mājup ap plkst.15.00.


99% dalībnieku atzinīgi novērtē mūsu darba kvalitāti!
PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
Izdzīvošanas skolas vadītājs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sazinies ar mums