19. - 22. martā Pāvilostā: "Izdzīvotājs" - Nākamais izaugsmes solis jauna vīrieša ceļā

Attēls: Izdzīvotājs

PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Jautājumu gadījumā rakstiet:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai WhatsApp 26314505

Vieta:

Pāvilosta

Dalībnieku skaits ir ierobežots:

piedalās tikai 16 kursanti no 28, kuri sekmīgi pabeidza 50h izaicinājumu pagājušā gadā. (Kuri pirmie reģistrēsies, tie arī piedalīsies).

Pieteikšanās:

līdz 2020.gada 28.februārim.

Norises laiks:

no 19. marta vakara līdz 22. martam.

Dalības maksa:

140 EUR.

Atbalstītāji

Izdzīvošanas skolu atbalsta un mobilitāti nodrošina:
Amserv

Turpina tikai tie, kuri sekmīgi pabeidz 50h izaicinājumu un kuri patiesi vēlas pārvarēt jaunus izaicinājumus, turpināt mācīties un attīstīt vīrišķīgu raksturu! Tādu drosmīgo nav daudz!

Apraksts

Šis ir nākamais solis jaunā vīrieša izaugsmes ceļā pēc “50h vīrišķīgā izaicinājuma”. Puisis par vīrieti nekļūst vienā dienā. Personības izaugsme notiek pakāpeniski. Tas ir ceļš, pa kuru ejot, jaunais vīrietis sastopas ar jaunu pieredzi, dažādiem fiziskiem, emocionāliem un prāta pārbaudījumiem, kuros viņš iepazīst sevi, apkārtējos, apzinās savas spējas, un tas ir īstais brīdis apgūst vīrieša dzīves gudrības. Daba ir vispiemērotākā vieta, kur to iedzīvot!

Norise

1. diena - ceturtdiena: Ierašanās

Ierašanās Pāvilostā 19.martā 20.30. Tie, kuri brauc no Rīgas, rekomendējam izmantot sabiedrisko autobusu (plkst. 15.55 maršruts Rīga - Pāvilosta). Pirmo nakti pavadīsim iekštelpās. Informācija par precīzu tikšanās vietu tiks nosūtīta divas dienas pirms kursa sākuma.

2. diena - piektdiena

No rīta dosimies pārgājienā ar mugursomām uz mežu, kur norisināsies kurss. Sākotnēji izrunāsim izdzīvošanas pamatprincipus un apskatīsim naktsmītnes izveides, uguns ieguves nosacījumus. Pēc tam sekos šīs dienas galvenais uzdevums - kursantam izveidot nojumi ar ugunskuru, kas kalpos par “māju” nākošajām divām naktīm lauka apstākļos. Pie vakara ugunskura runāsim par domāšanas veidu, kā tas ietekmē personīgo dzīvi, apkārtējos un kā rast risinājumus dažādās dzīves situācijās.

3. diena - sestdiena

Brokastu laikā kopīgi izvērtēsim secinājumus par pirmo aizvadīto nakti lauka apstākļos. Praktiski izveidosim signalizēšanas plānu diennakts gaišajam un tumšajam laikam. Apskatīsim dzeramā ūdens iegūšanas veidus, pārtikas iegūšanas iespējas dabā. Vakariņās katrs no dalībniekiem pagatavos medījumu. Pie vakara ugunskura runāsim par cieņu, savstarpējām attiecībām ģimenē, skolā, sabiedrībā, ar meitenēm.

4. diena - svētdiena

Pirmajā dienas pusē rīkosim kopīgu cermoniju, kuras laikā runāsim par piedošanu un tās spēku, instruktori ar vārdiem jaunajiem vīriem apstiprinās viņu vīrišķo identitāti un iedrošinās katru vienu noteikt nākamo soli personīgajā attīstības ceļā ar rīcības plānu nākošajām astoņām nedēļām.

Otrajā dienas pusē kursu noslēgsim ar laivu brauciens pa upi ar kanoe laivām.

Tos dalībniekus, kuri no Pāvilostas brauks uz Rīgu, mēs nogādāsim līdz Liepājas autoostai, kur svētdien plkst. 17:45 un 18:25 būs satiksmes autobuss uz Rīgu.


99% dalībnieku atzinīgi novērtē mūsu darba kvalitāti!
PIETEIKTIES

Apraksts pdf formātā.

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
Izdzīvošanas skolas vadītājs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sazinies ar mums