Tēvu & dēlu piedzīvojumu nometne 27.-28.maijā

 

Tēvu & dēlu piedzīvojumu nometne 27.-28.maijā

Vieta:

Valve, Cēsu apkaimē

Dalībnieku skaits:

līdz 15 tēvi ar dēliem.

Norises laiks:

08:30 līdz 17:00.

Dēlu vecums:

8 – 13 gadi.

Apraksts

Saliedēt.lv “Izdzīvošanas skola” ir izveidojusi pārgājiena un nometņu formāta programmas “Tēviem un dēliem”, kur dalībnieki, ejot caur trīs grūtību un praktisko iemaņu attīstības līmeņiem, iegūst pieredzi un iemaņas, lai pēc tam pastāvīgi spētu droši doties dabā un meklēt ar vienus jaunus izaicinājumus un piedzīvojumus. “Tēvu un dēlu” programmas ietver sekojošas vērtības:

  • stiprākas tēvu un dēlu attiecības;
  • izdzīvošanas iemaņas;
  • rakstura veidošana;
  • sadarbība komandā.

Šī ir 1.līmeņa nometne tēviem un dēliem, kurā iesakām piedalīties tiem, kuri jau iepriekš ir piedalījušies kādā no Izdzīvošanas skolas organizētajiem pārgājieniem.

Bet, ja Jūs uzskatāt, ka Jūsu zināšanas un praktiskās iemaņas ir pietiekamas, lai piedalītos divu dienu nometnē, tad esiet laipni gaidīts.

1. līmeņa nometnē interesantā veidā apgūsiet nepieciešamās prasmes, kas noderēs paliekot laukā vienu nakti dabā - nometnes vietas izvēle, nojumes izveide nakšņošanai, pārtikas un ūdens ieguves iespējas, drošība darbojoties ar nazi un cirvi, pirmā medicīniskā palīdzība grieztas brūces gadījumā, kā arī nostiprināsiet atsevišķas prasmes, kas iegūtas 1. līmeņa pārgājienā.

Sazienies ar mums, lai iegūtu detalizētu informāciju par pārgājiena norisi, nepieciešamo personīgo ekipējumu un cenu.

Kontakts

Oskars Špickopfs

Oskars Špickopfs
+371 26314505
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sazinies ar mums